top of page

Bayilik Talebi

1994'den beri tüm Türkiye'ye ve komşu ülkelere hizmet veren bayii ağımız sektördeki en büyüklerden birisidir. Türkiye nin 7 bölgesinde 300 den fazla bayiimiz ile Türk ve Yabancı firmalara üretimden, satışa kadar olan süreçte her türlü elektronik ortamda proje yürütme desteği vermektedir.Bayii yapılanmamızın en önemli yanlarından birisi, bayilerimizin sektörel anlamda ve donanım bağımlı çözümlerde vega nın yönlendirmesi doğrultusunda faaliyet gösterme yeteneğinin olmasıdır. Bu yetenek pazarda herhangibir sektörde başarıyı yakalamakta en etkin güç olma şansı vermektedir.
Örneğin , Son dönemlerde şef’IM ( restoran ) isimli ürünümüz özgün yapısı ve yakaladığı başarı sayesinde bayilerinin donanımsal olarak kazanç sağlamasına çok ciddi katkı sağlamıştır.
Donanım temini konusunda ise sektörün bilinen tedarikçisi/leri ile işbirliği her iki tarafa da yine ciddi katkılar sağlamıştır. Önümüzdeki günlerin popüler trendi android işletim sistemli ürünler ile hedeflediğimiz erp çözümleri yine ,yeni ufuklara bizleri taşıyacaktır ümid ediyoruz.
halen türkiye genelinde 50.000 vega kullanıcısı ( işletme sayısıdır ) nın bulunması bizlere yeni çözümleri ve yeni pazarları yakalama hususunda heyecan ve şevk vermektedir.

Özfiliz yazılım olarak, İZMİR, UŞAK, MANİSA, AYDIN (Bozdoğan, Buharkent, Çine, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar) olarak hizmet vermekteyiz. 

Bayimiz olmak isterseniz 0232 458 40 00 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.

bottom of page