top of page

Vega Yazılım

Vega Ege Yazılım Bölge Müdürlüğü

Toptan ve Perakende Mağazaları`na çözümler üreten, ilk girişimin sembolü haline gelen Özfiliz Yazılım; yolculuğuna 1990 yılında Barkod Sistemleriyle başlamıştır. Dünya trendlerini yakından takip ederek, güncel ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır...

30 yıllık tecrübemize güvenerek, gruplarında lider markalarla çalışmaktayız.

TSE kalite belgeli teknik servisi ile Müşterilerinin ihtiyaçlarına ve sorunlarına en hızlı ve ekonomik çözümleri üretmektedir. Tek çatı altında toplanan hizmet birimlerimiz ile müşterilerimize koordinasyon sorunu yaşatmadan hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

İzmir’de bulunan merkezimizde, ürünlerimizi inceleyebilir, Uzman Ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Vega Ege Bölge Müdürlüğü olarak, Ege Bölgesi genelinde istikrarlı bir altyapı gelişimi sergileyerek uzman dinamik kadrolu çözüm ortaklığı çerçevesinde ürünlerin satış ve pazarlamasının, paralel olarak da ürünlerin eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerinin arkasında bulunmaktadır. Vega Yazılım Ege Bölge Müdürlüğü, bilgi birikimi ile güvenilir, yenilikçi ve özgün çözümler geliştirir. Ürünlerini; Çözüm Ortakları ve Yetkili Satıcıları ile pazarlar, uygulama, eğitim ve destek hizmetlerini sunar. Planlı ve kararlı uygulamaları, ürün pazar payını artırmış, markalaşmasını sağlamıştır. IT Sektörünün lider firmalarından Vega Yazılım Ege Bölge Müdürlüğü Yazılım hizmetlerini, Toplam kaliteden ödün vermeden sunar.

*VEGAWİN MARKA TESCİL T.C. TPE

​*VEGASMART MARKA TESCİL T.C. TPE

*CERTIFIED PARTNER İŞ ORTAKLIĞI MICROSOFT

​*ISV UZMANLIK ALANI MICROSOFT

     Vega Yazılım Ege Bölge Müdürlüğü'nün odaklandığı başlıklar; ERP, MRP 2 ( Üretim Planlama Takip ve Kontrol), Sipariş - Satın Alma - Stok Planlama - Lojistik Yönetimi, Kanal Yönetimi, Finans - Muhasebe Yönetimi, Terazi - Yazarkasa - POS - Perakende Çözümler, BARKOD Uygulamaları, El terminali Uygulamaları, Sıcak Satış ( Hot Sell ), Restoran - Cafe -Fastfood Yönetimi, Personel Verimlilik Takip Kontrol, RF / ID uygulamalarıdır.

Kalite Politikası

Vega Yazılım Ege Bölge Müdürlüğü amaçları ve Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymayı, Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmeyi, hiçbir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemeyi, tüm riskleri kontrol altına almayı, çalışanlarımızın sürekli gelişimini ve memnuniyetini sağlamayı, müşteri şikayetlerini etkili bir şekilde ele alarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı taahhüt eder.

Bilgi Güvenliği Politikası

Vega Yazılım Ege Bölge Müdürlüğü, Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin sürekli gelişimini sağlamak amacıyla; kabul edilebilir seviyenin üzerinden bulunan tüm varlıklar için gerekli kontrolleri uygulamayı, bilgi güvenliği süreçlerinin performanslarını ölçmeyi, bu verilerden hedefler üretmeyi, alt yapı, çalışma ortamı, donanım, yazılım ve yatırımlarıyla bilginin gizliliği, bütünlüğü ve erişimine ilişkin riskleri belirlemeyi ve en aza indirgemeyi, müşterilerimizin bilgilerinin güvenliğini yasal şartlara uygun olarak karşılamayı taahhüt eder.

Web Sitelerimiz

www.ozfiliz.net

www.e-kanguru.com

www.ozfiliz.com.tr

www.ozfiliz.com

www.vegayazilim.com.tr

www.vegayazilimege.com

bottom of page